Incarcator Retea Forever TC-06-40CC, 40W, 3A, 2 x USB-C, Alb
Vândut de gsmnet.ro
Detalii:
Incarcator Retea Forever TC-06-40CC - AlbIncarcatorul de retea Forever TC-06-40CC este ideal pentru a alimenta un dispozitiv mobil rapidsi in siguranta. Acesta dispune de 2 porturi USB Type-C, este echipat cu tehnologie de incarcare rapidaPower Delivery si, folosind un cablu potrivit care se achizitioneaza separat, poti alimenta o gama variata de dispozitive mobile.Este compatibil cu majoritatea protocoalelor de incarcare rapida si adapteaza tensiunea in functie de necesitatea dispozitivului pe care il incarca. Caracteristici:- Port Iesire Incarcator: 2 x USB-C- Incarcare Rapida: Da- Putere Incarcare: 40W- Tehnologie Incarcare: GaN / Power Delivery- Iesire: USB-C (5V / 3A, 9V / 2.2A, 12V / 1.66A)